ej ja moge organizować spary
ej ja moge załatwiać spary
a przeczytales to co ci na gg napisalem???

A co do tego, to my zdecydujemy z Moskiem w poniedzialek jak wroci, czy bedziesz mogl zalatwiac czy nie...


  PRZEJD NA FORUM