Regulamin Forum
1) Rozmowa
1) Rozmowa
1a) Prosimy myslec zanim cos napiszemy, najlepiej przeczytac 2 razy to co sie napisalo.
1b) Wypowiedzi typu: "Prawde", "Zgadzam sie" itp beda natychmiastowo usuwane.
1c) WYpowiedzi nie wnoszace nic do tematu beda usuwane.
2) Zachowanie
2a) Prosimy nie uzywac wulgaryzmow.
2b) Prosimy sie nie wyzywac na wzajem.
3) Skargi
3a) Skargi typu: "Nazwal mnie noobem", "Smial sie z mojich statow" nie beda brane pod uwage i beda automatycznie kasowane.
3b) Prosze nie mowic: "Klamca", "To nie prawda" itp bo i tak jezeli to wazny powod zostanie owa skarga rozpatrzona.


  PRZEJD NA FORUM