powrot
ja bym go wrocil, ale nie jako Ldr tylko jako zwyklego czlonka, bo robi za duzo zamieszania odchodzac i przychodzac ciagle do klanu...

Niech wroci, ale jako CZLONEK


  PRZEJD NA FORUM