powrot
ja bym go wrocil, ale nie jako Ldr tylko jako zwyklego czlonka, bo robi za duzo zamieszania odchodzac i przychodzac ciagle do klanu...
Niech wroci, ale jako
CZLONEK
PRZEJD NA FORUM