ocena forum
jakieś zmiany ??
a po co regulamin Pind0lkutaki dziwnypytajnikprzecież zasady są po to żeby je łamac a i tak nawet z regulaminem każdy będzie robił po swojemu mi tam się podoba jak jest teraz może kiedyś coś mi przyjdzie do głowy to napiszę(trochę się rozpisałem)pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM