usprawiedliwienia
No ja przepraszam za to że długo nic nie pisałem na forum ale miałem dużo zaliczeń w szkole teraz już wszystko zaliczyłem więc będę więcej się udzielał!!! heheeh8)8)


  PRZEJD NA FORUM