usprawiedliwienia
No ja przepraszam za to że długo nic nie pisałem na forum ale miałem dużo zaliczeń w szkole teraz już wszystko zaliczyłem więc będę więcej się udzielał!!! hehe
8)8)
PRZEJD NA FORUM