Liga.....
2 vs 2
możemy urządzic lige 2 vs 2 w naszym klanie będą trzy zespoly po 2 osoby ja jestem z Pindolkiem! rozgrywamy lige na serwerze rld - red light discrit

nasze podanie:

nick : MoSieK
nick : Pind0l3k
mapa : rapid waters


  PRZEJDŹ NA FORUM