Liga.....
2 vs 2
możemy urządzic lige 2 vs 2 w naszym klanie będą trzy zespoly po 2 osoby ja jestem z Pindolkiem! rozgrywamy lige na serwerze rld - red light discrit
nasze podanie:
nick :
MoSieK
nick :
Pind0l3k
mapa :
rapid waters
PRZEJDŹ NA FORUM