co to znaczy ??
halo co wy tu robicie co to za bubu sie zarejstrowal ?? kto go przyjal ?? ostatno dolaczyli do nas og_loc i warrior i tyle i teraz jeszcze zastanawiam sie nad graczem =tony=.
PRZEJD NA FORUM