Przedstaw się
E nie przesadzaj WILQ to moja ksywa a M4V1L to sam wymyśliłem z imienia i nazwiska(za długie w TO nie mogłem wpisać Ldr)hehe a teraz mam -=W-S=-=WILQ=-Ldr


  PRZEJDŹ NA FORUM