| JUTRO SPARRR |
| TO BEDZIE SPAR Z KLANEM ESG (SAME CIOTY) Nick: MoSieK Liderzy klanu: MoSieK, Wilq Namiary na liderow: gg: 1196895- MoSieK TAG twojego klanu + jego pelna nazwa: -=W-S=- , wspólnota snajperów Data:26 sierpień 2008 Godzina: 17:00- Możliwa zmiana. Server: może wasz ?? Mapy: Rapid Waters, trooper ? vs ?: 2 vs 2 - a w roku szkolnym zagramy pełnego 5 vs 5 |