JUTRO SPARRR
TO BEDZIE SPAR Z KLANEM ESG (SAME CIOTY)

Nick: MoSieK
Liderzy klanu: MoSieK, Wilq
Namiary na liderow: gg: 1196895- MoSieK
TAG twojego klanu + jego pelna nazwa: -=W-S=- , wspólnota snajperów

Data:26 sierpień 2008
Godzina: 17:00- Możliwa zmiana.
Server: może wasz ??
Mapy: Rapid Waters, trooper
? vs ?: 2 vs 2 - a w roku szkolnym zagramy pełnego 5 vs 5


  PRZEJD NA FORUM