Wasz Klan
Jeszcze niewiem bo już mnie zapraszały trzy klany niewiem który wubrać zobaczy się. Ale wezme chyba od takiego kolegi może będę tam liderem ale ja nie będe zrywał z PBT bo to spox klan.
PRZEJD NA FORUM