Ostry
Spotkałem się dziœ z Ostrym jak graliœmy i mówił że gadał z Moœkiem o powrocie do klanu ale Mosiek oczywiœcie wielki nieobecny na forumtaki dziwnytaki dziwnytaki dziwny


  PRZEJD NA FORUM