NIE DLA NOOBÓW



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SKŁAD » OSTRZEZENIA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

ostrzezenia

  
MoSieK
02.06.2008 18:38:01
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #122603
Od: 2008-4-23
Pind0l3k i kudlaty i gold sniper dostają pierwszye ostrzezenie - zbyt żadko wchodzą na forum / mało się udzielają
  
MoSieK
05.06.2008 14:13:36
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #124019
Od: 2008-4-23
kudlaty dostaje drugie ostrzeżeniewykrzyknik
  
kudlaty
06.06.2008 17:46:22


Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #124864
Od: 2008-5-26



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Sory ale nie mogłem naprawdę grać bo miałem duże problemy w szkole!!!smutnysmutnysmutnysmutnysmutnysmutny
  
wilq334
06.06.2008 22:28:06
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #124958
Od: 2008-5-25
No Kudłatemu tylko 1 wystarczy!płaczepłaczepłacze
  
MoSieK
14.09.2008 16:16:01
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #154645
Od: 2008-4-23
pind0lek i WaRRior otrzymują drugie ostrzeżenie
  
wilq334
14.09.2008 19:00:22
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #154690
Od: 2008-5-25
No należy się Im!8)
  
MoSieK
15.09.2008 11:40:51
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #154887
Od: 2008-4-23
ok pindolek sie pokazal wczoraj ale warrior nie zagląda od prawie dwoch miesiecy
  
Pind0lek
15.09.2008 15:35:53
poziom 2



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Katowice - Bogucice

Posty: 90 #154932
Od: 2008-4-23
Jak napisalem w innym temacie, teraz bede juz wchodzil.
  
bodziokrecik
15.09.2008 18:15:31
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 52 #155016
Od: 2008-6-3
ja tez juz powracam do czestszego pisaniabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
MoSieK
16.09.2008 13:02:44
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #155311
Od: 2008-4-23
super wesoły
  
wilq334
16.09.2008 19:47:41
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #155480
Od: 2008-5-25
To dobrze!8)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SKŁAD » OSTRZEZENIA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

KLAN W KTÓRYM NIE MA MIEJSCA DLA NOOBÓW