NIE DLA NOOBÓW



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SPARY » PROPOZYCJE ??

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

propozycje ??

  
MoSieK
24.04.2008 13:57:38
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #104943
Od: 2008-4-23
może ktoś chce spara ??
  
MoSieK
24.04.2008 20:36:55
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #105102
Od: 2008-4-23
może spar z gtf ??
  
Helunini
25.05.2008 17:16:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #119577
Od: 2008-4-23
ale z ciebbe lolek
oczywiscie 4 vs 4 zalatwie spara z GTFwesoły8)bardzo szczęśliwy
  
wilq334
03.06.2008 18:37:49
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #123159
Od: 2008-5-25
Może być z gtf ale oni już się rozsypują połowa odeszła!!! hehe jęzoraniołekjęzoraniołekjęzoraniołekjęzoraniołek
  
mizer
03.06.2008 23:00:02
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #123317
Od: 2008-5-25
ty wilq a czasami w tym gtf to nie był kiedyś mordapytajnikbo coś mi sie kojaży
  
MoSieK
04.06.2008 09:57:21
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #123411
Od: 2008-4-23
byl. chcialem wam powiedziec ze niedlugo bedziemy miec spara z naszym sojuszniczym klanem PZT !!!!
  
wilq334
04.06.2008 10:26:31
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #123426
Od: 2008-5-25
Ok ja będę na 100%aniołekaniołekaniołek8)8)diabełdiabeł
  
kudlaty
06.06.2008 17:46:57


Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #124867
Od: 2008-5-26



UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Ja też!!aniołek
  
bodziokrecik
19.06.2008 13:55:58
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 52 #130918
Od: 2008-6-3
ja tez moge wystapic bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwylollollolloljęzorjęzorjęzorwesoływesołyoczkooczko
  
Pind0lek
20.06.2008 11:13:30
poziom 2



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Katowice - Bogucice

Posty: 90 #131435
Od: 2008-4-23
No to co z tym sparkiem??? 2 tygodnie juz czekamy...wykrzyknik
  
MoSieK
20.06.2008 13:19:33
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #131513
Od: 2008-4-23
no ale oni stronki nie maja. niie bedzie spara
  
bodziokrecik
20.06.2008 14:56:02
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 52 #131596
Od: 2008-6-3
szkoda ehehehehehpłaczepłaczepłaczepłaczepłaczesmutnysmutnysmutnysmutnysmutny
  
wilq334
20.06.2008 15:05:05
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #131601
Od: 2008-5-25
Mówi się trudno!!!neutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralny
  
Pind0lek
20.06.2008 15:32:38
poziom 2



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Katowice - Bogucice

Posty: 90 #131620
Od: 2008-4-23
jakis inny sie zalatwi!
  
wilq334
20.06.2008 22:46:45
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #131846
Od: 2008-5-25
Postaram się kogoś dorwać np.:MFFHaniołekaniołek
  
Pind0lek
22.06.2008 12:44:59
poziom 2



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Katowice - Bogucice

Posty: 90 #132528
Od: 2008-4-23
hmmm na temat MFFH ja mam odmienne uczucia...
Jedni graja slabo, a inni dobrze lub b.dobrze.
Np Czesio gra dobrze i ja go tak oceniam, ale EL$O albo MoTUR graja b.dobrze i sa na liscie cheaterow ;p u naslol
  
wilq334
22.06.2008 20:53:52
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #132672
Od: 2008-5-25


Ilość edycji wpisu: 1
To sam już nie wiem! Mój brat chce z nami grać on sam na nas(np.: 1 vs 4)! Jego nick to T33l (MORDA)aniołekaniołekaniołek
  
mizer
23.06.2008 08:47:41
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #132766
Od: 2008-5-25
pare razy by mógł wygrac bo niezły jest ale chyba możemy dac mu radę we 4
  
MoSieK
23.06.2008 09:04:35
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #132768
Od: 2008-4-23
hahaha widzialem jak teel gra ja sam 1 vs 1 go biore bez problemow jest dobry ale nie b.dobry
  
wilq334
23.06.2008 16:52:23
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #133065
Od: 2008-5-25
haha mosiek nie masz z nim szans!!! rozniesie ci nawet na noże!lollollollol

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SPARY » PROPOZYCJE ??

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

KLAN W KTÓRYM NIE MA MIEJSCA DLA NOOBÓW