NIE DLA NOOBÓW
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
SPARY
»
PROPOZYCJE ??
Strona: 1 / 2
>
>>
strony:
[1]
2
propozycje ??
MoSieK
24.04.2008 13:57:38
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
Katowice-Bogucice
Posty:
253
#
104943
Od: 2008-4-23
może ktoś chce spara ??
MoSieK
24.04.2008 20:36:55
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
Katowice-Bogucice
Posty:
253
#
105102
Od: 2008-4-23
może spar z gtf ??
Helunini
25.05.2008 17:16:08
Grupa:
Użytkownik
Posty:
24
#
119577
Od: 2008-4-23
ale z ciebbe lolek
oczywiscie 4 vs 4 zalatwie spara z GTF
8)
wilq334
03.06.2008 18:37:49
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
123159
Od: 2008-5-25
Może być z gtf ale oni już się rozsypują połowa odeszła!!! hehe
mizer
03.06.2008 23:00:02
Grupa:
Użytkownik
Posty:
101
#
123317
Od: 2008-5-25
ty wilq a czasami w tym gtf to nie był kiedyś morda
bo coś mi sie kojaży
MoSieK
04.06.2008 09:57:21
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
Katowice-Bogucice
Posty:
253
#
123411
Od: 2008-4-23
byl. chcialem wam powiedziec ze niedlugo bedziemy miec spara z naszym sojuszniczym klanem PZT !!!!
wilq334
04.06.2008 10:26:31
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
123426
Od: 2008-5-25
Ok ja będę na 100%
8)8)
kudlaty
06.06.2008 17:46:57
Grupa:
Użytkownik
Posty:
19
#
124867
Od: 2008-5-26
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Ja też!!
bodziokrecik
19.06.2008 13:55:58
Grupa:
Użytkownik
Posty:
52
#
130918
Od: 2008-6-3
ja tez moge wystapic
Pind0lek
20.06.2008 11:13:30
Grupa:
Moderator
Lokalizacja:
Katowice - Bogucice
Posty:
90
#
131435
Od: 2008-4-23
No to co z tym sparkiem??? 2 tygodnie juz czekamy...
MoSieK
20.06.2008 13:19:33
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
Katowice-Bogucice
Posty:
253
#
131513
Od: 2008-4-23
no ale oni stronki nie maja. niie bedzie spara
bodziokrecik
20.06.2008 14:56:02
Grupa:
Użytkownik
Posty:
52
#
131596
Od: 2008-6-3
szkoda
wilq334
20.06.2008 15:05:05
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
131601
Od: 2008-5-25
Mówi się trudno!!!
Pind0lek
20.06.2008 15:32:38
Grupa:
Moderator
Lokalizacja:
Katowice - Bogucice
Posty:
90
#
131620
Od: 2008-4-23
jakis inny sie zalatwi!
wilq334
20.06.2008 22:46:45
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
131846
Od: 2008-5-25
Postaram się kogoś dorwać np.:MFFH
Pind0lek
22.06.2008 12:44:59
Grupa:
Moderator
Lokalizacja:
Katowice - Bogucice
Posty:
90
#
132528
Od: 2008-4-23
hmmm na temat MFFH ja mam odmienne uczucia...
Jedni graja slabo, a inni dobrze lub b.dobrze.
Np Czesio gra dobrze i ja go tak oceniam, ale EL$O albo MoTUR graja b.dobrze i sa na liscie cheaterow ;p u nas
wilq334
22.06.2008 20:53:52
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
132672
Od: 2008-5-25
Ilość edycji wpisu:
1
To sam już nie wiem! Mój brat chce z nami grać on sam na nas(np.: 1 vs 4)! Jego nick to T33l (MORDA)
mizer
23.06.2008 08:47:41
Grupa:
Użytkownik
Posty:
101
#
132766
Od: 2008-5-25
pare razy by mógł wygrac bo niezły jest ale chyba możemy dac mu radę we 4
MoSieK
23.06.2008 09:04:35
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
Katowice-Bogucice
Posty:
253
#
132768
Od: 2008-4-23
hahaha widzialem jak teel gra ja sam 1 vs 1 go biore bez problemow jest dobry ale nie b.dobry
wilq334
23.06.2008 16:52:23
Grupa:
Administrator
Posty:
332
#
133065
Od: 2008-5-25
haha mosiek nie masz z nim szans!!! rozniesie ci nawet na noże!
Strona: 1 / 2
>
>>
strony:
[1]
2
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
SPARY
»
PROPOZYCJE ??
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
KLAN W KTÓRYM NIE MA MIEJSCA DLA NOOBÓW