NIE DLA NOOBÓW



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REKRUTACJA » PODANIE BODZIOKRECIK [PRZYJĘTY]

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Podanie bodziokrecik [PRZYJĘTY]

  
bodziokrecik
03.06.2008 17:47:18
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 52 #123132
Od: 2008-6-3


Ilość edycji wpisu: 1
Nick:bodziokrecik
Imie:Tomek
Wiek:17
Ile grasz w TO:4 miesiące
Ile grasz w TO (tygodniowo):14
Ile grasz w TO (dziennie):2
Ulubiona/e Bron/ie:M4A1
Ulubiona/e Mapa/y:Trooper
Kto cie zachecil do dojscia do klanu:-=M=4=V=1=L=-
Historia poprzednich klanow:Brak
Dlaczego chcesz sie u nas znalesc:Bo to jest dobry klan
Dlaczego akurat ty powinienies u nas byc:Bo chce się rozwijać i jestem nawet dobry w tej grze
TeamSpeak/GG/Skype/Mikrofon:gg
Kontakt GG:1784679
Kontakt Skype:brak
Kontakt E-Mail:bodziokrecik@buziaczek.pl
Co sądzisz o naszym klanie:Jest naprawdę dobry
  
wilq334
03.06.2008 17:48:46
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 332 #123133
Od: 2008-5-25
Ja jestem na tak widziałem jak gra!!!aniołekaniołekaniołekaniołekaniołekaniołek
  
MoSieK
03.06.2008 19:42:31
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #123198
Od: 2008-4-23
oki przyjmujemy a gold sniper chyba zostanie wyrzucony pamietajcie rekrutacja zamknieta
  
MoSieK
03.06.2008 19:56:10
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #123203
Od: 2008-4-23
jestes przyjety ale masz miec skype i codziennie na forum byc i udzielac sie

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REKRUTACJA » PODANIE BODZIOKRECIK [PRZYJĘTY]

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

KLAN W KTÓRYM NIE MA MIEJSCA DLA NOOBÓW