NIE DLA NOOBÓW



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DO POBRANIA » SCREENY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

screeny

  
MoSieK
04.05.2008 13:16:43
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Katowice-Bogucice

Posty: 253 #109928
Od: 2008-4-23


Ilość edycji wpisu: 1

Ilość edycji Admina: 3
screny robi sie tak
1) daje sie F1
2)Pozniej daje sie print screen i macie screna zrobionego
3)nastepnie trzeba se go gdzies wkleic. ja se zrobilem forlder screeny.
4)nastepnie zmienic jego rozmiary tutaj---------->>>>>>>>www.imageshack.us
5)zacznie sie ładowac.potrwa to moze 1 min moze wiecej. potem wyskoczy nowe okno i ....
6)kopiujesz link najlepiej drugi lub trzeci i wkleiasz na stronke i JEST SCREEN

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DO POBRANIA » SCREENY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

KLAN W KTÓRYM NIE MA MIEJSCA DLA NOOBÓW