

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Katowice-Bogucice
Posty: 253 #109928 Od: 2008-4-23
Ilość edycji wpisu: 1
Ilość edycji Admina: 3 | screny robi sie tak 1) daje sie F1 2)Pozniej daje sie print screen i macie screna zrobionego 3)nastepnie trzeba se go gdzies wkleic. ja se zrobilem forlder screeny. 4)nastepnie zmienic jego rozmiary tutaj---------->>>>>>>>www.imageshack.us 5)zacznie sie ładowac.potrwa to moze 1 min moze wiecej. potem wyskoczy nowe okno i .... 6)kopiujesz link najlepiej drugi lub trzeci i wkleiasz na stronke i JEST SCREEN |